fordítói mesterképzés
Thread poster: weinrich_beate
weinrich_beate
weinrich_beate
Local time: 06:26
German to Hungarian
+ ...
May 14, 2008

Tud-e valaki fordítói mesterképzésről, amit levelező formában (pl. tömbösített órák a hét valamelyik napján) el lehet végezni. Tudom, hogy egy kicsit furcsán hangzik a levelező/távoktatási forma, de csak erre lenne időm...

 
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 05:26
Dutch to Hungarian
+ ...
Hol? May 14, 2008

Szerintem vannak levelező szakfordítói képzések, kérdés, hogy helyileg hol keresel.

 
weinrich_beate
weinrich_beate
Local time: 06:26
German to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Melyik országban? May 14, 2008

Magyarországon, esetleg máshol is...

 
Zsanett Rozendaal-Pandur
Zsanett Rozendaal-Pandur  Identity Verified
Hungary
Local time: 05:26
Dutch to Hungarian
+ ...
Pécs May 14, 2008

Nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál-e, a PTE közgáz karán van Társadalomtudományi és gazdasági szakirányú szakfordító és tolmács képzés. Lehet csak szakfordítót választani, tolmács nélkül. Péntek-szombaton vannak az órák. Nem jártam, csak ismerősöktől ismerem. Eddig igazából nem sok jót hallottam róla, de legalább ... See more
Nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál-e, a PTE közgáz karán van Társadalomtudományi és gazdasági szakirányú szakfordító és tolmács képzés. Lehet csak szakfordítót választani, tolmács nélkül. Péntek-szombaton vannak az órák. Nem jártam, csak ismerősöktől ismerem. Eddig igazából nem sok jót hallottam róla, de legalább ad egy szép papírt...

http://portal.ktk.pte.hu/index.php?p=contents&cid=188
Collapse


 
Zoltán Kulcsár
Zoltán Kulcsár  Identity Verified
Local time: 05:26
English to Hungarian
több lehetőség is van... May 14, 2008

a BME-n van levelező szak: http://www.nyi.bme.hu/ford/szfindex.htm
az ELTE-n lehet a képzésben való részvétel nélkül "akkreditációs" vizsgát tenni: http://www.elteftt.hu/index.asp?id=25


[Módosítva: 2008-05-14 10:25]


 
SzMelinda
SzMelinda

Local time: 05:26
English to Hungarian
+ ...
hol érdemes? Mar 1, 2009

Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e valamit a Kodolányi János Főiskola szakfordítói képzéséről?
Hallottatok jót/rosszat róla?

Köszi!


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

fordítói mesterképzés






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »