SDL Trados 2009 FL Plus - Instalacja Trados 2007 (Windows 7)
Iniziatore argomento: J. Ilukowicz
J. Ilukowicz
J. Ilukowicz
Polonia
Local time: 21:53
Da Polacco a Inglese
+ ...
Nov 9, 2009

Witam wszystkich!

Nabyłem Tradosa 2009 w wersji Freelance Plus. Jego instalacja wymaga uprzedniego postawienia wersji 2007 (tak przynajmniej piszą w instrukcji)... i tu pojawia się mój problem.

Środowisko CAT ma pracować na Windows 7 w wersji 64-bitowej. Odpaliłem instalator T2007, przebrnąłem przez instalację Script Engine oraz Javy 2, pojawia się okno informujące o przetwarzaniu instalacji samego Tradosa 2007 FL... i przetwarza się. Od dobrych 40 minut. P
... See more
Witam wszystkich!

Nabyłem Tradosa 2009 w wersji Freelance Plus. Jego instalacja wymaga uprzedniego postawienia wersji 2007 (tak przynajmniej piszą w instrukcji)... i tu pojawia się mój problem.

Środowisko CAT ma pracować na Windows 7 w wersji 64-bitowej. Odpaliłem instalator T2007, przebrnąłem przez instalację Script Engine oraz Javy 2, pojawia się okno informujące o przetwarzaniu instalacji samego Tradosa 2007 FL... i przetwarza się. Od dobrych 40 minut. Program nie zawiesił się, po prostu "miele i miele" w nieskończoność. To chyba nie jest normalne.

Czy ktoś z was, drodzy forumowicze, ma jakieś doświadczenia w zakresie instalacji tej wersji?

Z góry dziękuję za pomoc.

[Subject edited by staff or moderator 2009-11-09 11:52 GMT]
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatore(i) di questo Forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

SDL Trados 2009 FL Plus - Instalacja Trados 2007 (Windows 7)






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »