Rewelacja: elektroniczna wersja słownika Oxford-PWN
Thread poster: bartek
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 20:05
English to Polish
+ ...
Dec 8, 2003

Ukłony dla Redakcji Słownikowej PWN.
Moi drodzy, jak wielu z Was zostałam porażona wieścią, że obecnie kupowany słownik Angielsko-Polski Oxford-PWN ma dołączoną płytkę z elektroniczną wersją tych 4 kilogramów. W zeszłym tygodniu zapytałam Redakcję Slowników, jakie sa moje szanse na zdobycie tej płyty. Proszę wyobrazić sobie moją radość 5 minut temu, gdy listonosz przyniósł mi CD, wręczył mi ją darmo (!).
Wynika z tego iż jest to sposób na zostanie l
... See more
Ukłony dla Redakcji Słownikowej PWN.
Moi drodzy, jak wielu z Was zostałam porażona wieścią, że obecnie kupowany słownik Angielsko-Polski Oxford-PWN ma dołączoną płytkę z elektroniczną wersją tych 4 kilogramów. W zeszłym tygodniu zapytałam Redakcję Slowników, jakie sa moje szanse na zdobycie tej płyty. Proszę wyobrazić sobie moją radość 5 minut temu, gdy listonosz przyniósł mi CD, wręczył mi ją darmo (!).
Wynika z tego iż jest to sposób na zostanie legalnym posiadaczem wersji elektronicznej słownika.
Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie, ale do PWN pisałam z ich strony internetowj.
Pozdrawiam i życze równie miłych przeżyć
T
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 19:05
English to Polish
Dzięki! Dec 8, 2003

Zaraz do nich napiszę!

 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 20:05
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Czy to ma znaczenie? Dec 8, 2003

Kupiłam słownik przez Internet. Mówię szczerze - nie wiem, jak to działa przy zakupie "anonimowym" w dowolnej księgarni

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 20:05
English to Polish
+ ...
In memoriam
Ważna uwaga! Dec 12, 2003

Nie radzę stosować drogi przez Redakcję Słownków PWN. Ja tak zrobiłem i dostałem grzeczną acz stanowczą odmowę nawet nabycia tego krążka! Zbyto mnie zapewnieniem, że od kwietnia będę mógł kupić wersję elektroniczną w obie strony.

Natomiast skierowanie uprzejmego zapytania do Księgarni PWN (link 'napisz do nas' na stronie http://ksiegarnia.pwn.pl/ ) skutkuje wysyłką rze
... See more
Nie radzę stosować drogi przez Redakcję Słownków PWN. Ja tak zrobiłem i dostałem grzeczną acz stanowczą odmowę nawet nabycia tego krążka! Zbyto mnie zapewnieniem, że od kwietnia będę mógł kupić wersję elektroniczną w obie strony.

Natomiast skierowanie uprzejmego zapytania do Księgarni PWN (link 'napisz do nas' na stronie http://ksiegarnia.pwn.pl/ ) skutkuje wysyłką rzeczonego słownika.
To znaczy na razie jedynie zapewnieniem, że zostanie mi wysłany, ale ja jakoś wierzę w uczciwość PWN.

[18 grudnia 2003]
Właśnie dostałem. Działa bez pudła! (Zarówno słownik, jak i dostęp przez księgarnię PWN)

[Edited at 2003-12-18 13:42]
Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 20:05
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Potwierdzam! Dec 12, 2003

Ja już też od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką krążka i zadziałał właśnie ten link do Księgarni Wysyłkowej PWN

Podziękowania dla Barteka (i PWN, of course)

Magda


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Rewelacja: elektroniczna wersja słownika Oxford-PWN






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »