Proz uyeliğmi yenileyemiyorum
Thread poster: Handan Ceyhan
Handan Ceyhan
Handan Ceyhan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 01:41
English to Turkish
+ ...
Oct 17, 2023

Arkadaşlar merhaba,

Proz üyeliğimi (standart paket) yenilemeye çalışıyorum ama bir türlü halledemiyorum. İlgili kişilere ulaştığımda bana bir IBAN numarası verdiler. Bu IBAN'ı girdiğimde Account Holder kısaltılmış olarak şu şekilde görünüyor: Bİ*** ÖD*** Hi*** VE......Bir de üyelik ödememi 948 TRY olarak görüyorum ama kredi kartı ile ödeme yapmam durumunda tutar 120 dolara çıkıyor. Kafam tamamen çorba oldu.

Üyelğinin nasıl yeni
... See more
Arkadaşlar merhaba,

Proz üyeliğimi (standart paket) yenilemeye çalışıyorum ama bir türlü halledemiyorum. İlgili kişilere ulaştığımda bana bir IBAN numarası verdiler. Bu IBAN'ı girdiğimde Account Holder kısaltılmış olarak şu şekilde görünüyor: Bİ*** ÖD*** Hi*** VE......Bir de üyelik ödememi 948 TRY olarak görüyorum ama kredi kartı ile ödeme yapmam durumunda tutar 120 dolara çıkıyor. Kafam tamamen çorba oldu.

Üyelğinin nasıl yenilenebileceğini bileniniz var mı?

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler...
Collapse

Sarper Aman
Sarper Aman  Identity Verified
Türkiye
Member (2019)
English to Turkish
+ ...
... Oct 17, 2023

Handan Hanım, 948 TL EFT yaparak Temmuz'da üyeliğimi yeniledim. Türkiye'ye indirimli üyelik var biliyorsunuz. Hesap adı PROZ.COM INC., IBAN da bu: TR33 0010 3000 0000 0037 5109 91 - Fiba Bank. Açıklama kısmına Proz ID numaranızı yazıp [email protected] adresine gönderiyorsunuz. Kısaltılmış olan resmi adları.

[Edited at 2023-10-17 11:38 GMT]

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
EFT Oct 17, 2023

Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz meblağ yükselebilir. Bu IBAN TR33 0010 3000 0000 0037 5109 91 Sarper beyin de dediği gibi TL hesabıdır ve direkt hesabınızdan TL olarak EFT yapmak gerekir. Bence sadece bir sene değil, daha uzun periyodlar da düşünebilirsiniz çünkü malum TL sürekli değer kaybediyor. Muhtemelen bir sene sonra bu rakam değişebilir.

Handan Ceyhan
Handan Ceyhan  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Teyit Oct 17, 2023

Sarper Aman wrote:

Handan Hanım, 948 TL EFT yaparak Temmuz'da üyeliğimi yeniledim. Türkiye'ye indirimli üyelik var biliyorsunuz. Hesap adı PROZ.COM INC., IBAN da bu: TR33 0010 3000 0000 0037 5109 91 - Fiba Bank. Açıklama kısmına Proz ID numaranızı yazıp [email protected] adresine gönderiyorsunuz. Kısaltılmış olan resmi adları.

[Edited at 2023-10-17 11:38 GMT]

Sarper Bey, dün akşam ilgili kişi bana bu IBAN'ın wise'dan yapılacak ödemeler için geçerli olduğu söylendi. Siz direkt banka hesabınızdan EFT mi yaptınız? Bir sorum daha olacak: IBAN'ı girdiğimde girdiğimi Bİ*** ÖD*** Hi*** VE.... şeklinde mi göründü sizde de account holder?

[Değişiklik saati 2023-10-17 14:00 GMT]

Mustafa Baris Erevikli
Mustafa Baris Erevikli  Identity Verified
Türkiye
Member (2022)
English to Turkish
+ ...
Birleşik Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para A.Ş. Oct 17, 2023

Geçenlerde ikinci kez yerel ödeme seçeneğiyle üyeliğimi yeniledim. Belirtilen hesabın sahibi Birleşik Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para A.Ş. EFT yaparken alıcı adına bunu, açıklamaya ise isim - soyisminizle birlikte Proz.com üyelik ücreti + profil numaranızı yazabilirsiniz. Sonrasında Mike ([email protected]) ile Florencia'ya ([email protected]) e-posta ile istedikleri bilgiyi i... See more
Geçenlerde ikinci kez yerel ödeme seçeneğiyle üyeliğimi yeniledim. Belirtilen hesabın sahibi Birleşik Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para A.Ş. EFT yaparken alıcı adına bunu, açıklamaya ise isim - soyisminizle birlikte Proz.com üyelik ücreti + profil numaranızı yazabilirsiniz. Sonrasında Mike ([email protected]) ile Florencia'ya ([email protected]) e-posta ile istedikleri bilgiyi iletebilirsiniz. Karbon kopyaya da [email protected] adresini ekleyebilirsiniz. Genellikle Florencia yanıtlayıp üyeliğinizi onaylıyor

2 senedir rakam değişmedi: 948 TL (nazar değmesin)!
Collapse

Sarper Aman
Sarper Aman  Identity Verified
Türkiye
Member (2019)
English to Turkish
+ ...
... Oct 17, 2023

Handan Ceyhan wrote:

Sarper Bey, dün akşam ilgili kişi bana bu IBAN'ın wise'dan yapılacak ödemeler için geçerli olduğu söylendi. Siz direkt banka hesabınızdan EFT mi yaptınız? Bir sorum daha olacak: IBAN'ı girdiğimde girdiğimi Bİ*** ÖD*** Hi*** VE.... şeklinde mi göründü sizde de account holder?

[Değişiklik saati 2023-10-17 14:00 GMT]

Evet Handan Hanım. İş Bankası'ndan yaptım. Muhtemelen öyle görünmüştür ama dekontta PROZ.COM INC yazıyor.

Özgün Çağlar Çay
Özgün Çağlar Çay  Identity Verified
Türkiye
Member (2023)
English to Turkish
+ ...
SITE LOCALIZER
2 yıllık yenileme mümkün mü örneğin? Jan 22

ATIL KAYHAN wrote:

Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz meblağ yükselebilir. Bu IBAN TR33 0010 3000 0000 0037 5109 91 Sarper beyin de dediği gibi TL hesabıdır ve direkt hesabınızdan TL olarak EFT yapmak gerekir. Bence sadece bir sene değil, daha uzun periyodlar da düşünebilirsiniz çünkü malum TL sürekli değer kaybediyor. Muhtemelen bir sene sonra bu rakam değişebilir.

948*2 = 1896 TL ödeme yaparak 2 yıllık üyelik yenileme de mümkün mü acaba?

ATIL KAYHAN

ATIL KAYHAN
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Elbette... Jan 22

Özgün Çağlar Çay wrote:

ATIL KAYHAN wrote:

948*2 = 1896 TL ödeme yaparak 2 yıllık üyelik yenileme de mümkün mü acaba?

Evet, mümkün. Ben de geçenlerde bu fiyattan yenilerken 3 sene için yeniledim. Konuyu ProZ'a bildirirken keç senelik olduğunu da yazmakta yarar var. O kadar süre uzatırlar. Uzatma işlemi birkaç gün veya daha uzun sürebilse de mutlaka uzatıyorlar.

Adnan Özdemir

Oytun Özcan
Oytun Özcan  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
Ücret güncellemesi Apr 23

Merhabalar,

Professional seviye üyeliğe geçmek istiyorum ancak burada daha önce belirtilen fiyatlara zam gelmiş sanırım:

https://www.proz.com/join?viewPage=local_payment&locale=tr

Bu bağlantı dışında belirtilen özel bir Türkiye fiyatı var mıdır acaba?

ATIL KAYHAN
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Rate Hike Apr 26

Oytun Özcan wrote:

Merhabalar,

Professional seviye üyeliğe geçmek istiyorum ancak burada daha önce belirtilen fiyatlara zam gelmiş sanırım:

https://www.proz.com/join?viewPage=local_payment&locale=tr

Bu bağlantı dışında belirtilen özel bir Türkiye fiyatı var mıdır acaba?

Sanmam. Daha önce 948. TL olan aidat şimdi 2,000. TL olarak görünüyor.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz uyeliğmi yenileyemiyorum

Translation news in Türkiye

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »